Chladírenské a mrazírenské boxy

IZOLOVANÉ CHLADÍRENSKÉ A MRAZÍRENSKÉ BOXY

Izolované chladírenské a mrazírenské boxy až do teplot -50°c dodáváme včetně návrhu, projektové dokumentace, elektroinstalace a chladírenské technologie.

Jsme schopni řešit komplexně chladírenské a mrazírenské prostory od nejmenších standardních boxů, až po sklady řádové 1 000 m3, vše podle přání zákazníka.

Polyuretanové nebo minerální panely sendvičového typu jsou povrchově opatřeny žárově pozinkovaným plechem nalakovaným bílou barvou s potravinářským atestem.

Zámkový systém PUR panelů umožňuje rychlou montáž a trvale zajišťuje tuhost konstrukce izolovaného boxu. Při montáži je na požádání možno vytmelit vnitřní i venkovní spoje panelů.

Vnitřní rohy jsou olištovány hygienickými lištami z PVC, nebo lištami s nerezového plechu. Dveře boxů jsou ze stejných materiálů jako jeho stěny, mohou být otočné, nebo posuvné, dle naší nabídky dveří a přání zákazníka. Všechny typy dveří mohou mít bezpečnostní zámek umožňující otevření z prostoru uvnitř boxu. Dveře a prostupy vyrábíme vždy na míru dle potřeby provozu.

Podlahy boxů nabízíme v několika verzích a to: původní podlaha, překližka s povrchovou protiskluznou úpravou, slzičkový AL plech, nerezový plech, litý povrch.

Chladící technologie je navrhována na každou konkrétní akci dle požadavku zákazníka a provozních podmínek boxu. Chladící výkon je stanoven s ohledem na sílu izolací, druh skladovaného zboží a prostředí, ve kterém celé zařízení pracuje.

Ke každému boxu je dodávána kompletní elektroinstalace včetně montáže a revizní zprávy, případně osvětlení a měření i monitorování teplot. Do všech boxů jsme schopni dodat vnitřní vybavení, regály, háky, okopové zábrany apod.