Průmyslová vrata

Průmyslová vrata vyrábíme až v nadrozměrné velikosti 4 x 5 m, z polyuretanových panelů tl. 60 – 120 mm. Standardní tl. je 80 mm.

Dveře mají vynikající izolační vlastnosti 0,55 W/m2k pří tl. panelů 80 mm, může být i lepší dle tloušťky použitého panelu. Povrch polyuretanových panelů je žárově pozinkovaný plech, standardně v bílé barvě. Je možný nástřik v jakékoliv barvě RAL. Provedení vrat je otvíravé nebo posuvné s možností připojení automatického pohonu.

Polyuretanová izolace je nejkvalitnější běžně dostupná izolace. Vrata s polyuretanových panelů nemají v ploše žádné tepelné mosty a mají o 50% větší tloušťku než běžné vrata. Rozdíl tepelné prostupnosti dokládají fotografie z infrakamery. Vrata jsou v nerezovém rámu a tím získávají velkou pevnost a téměř neomezenou životnost. Vrata jsou zatěsněny tří-praporkovým těsněním z PVC, které zabezpečuje vysoce kvalitní utěsnění vrat. Tyto vrata jsou jediné na trhu s neprodyšným těsněním a proto je z počátku užívání potřeba nastříkat silikonovým olejem kvůli lepšímu otevírání. Panty jsou nerezové, a proto nepotřebují žádnou údržbu. Kování montujeme dle přání zákazníka od standardního až po bezpečnostní. Spodní aretace na křídle bez zámku je zapouštěna do podlahy a horní do překladu s jedním centrálním ovládáním.

Zárubně mohou být původní, nebo nová dle požadavku: kovové s nátěrem, žárově pozinkované, nebo nerezová. Křídla mohou být stejná, nebo asymetrická, také se zabudovanými dveřmi.

Vrata vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Je možná doprava přepravní službou na požadované místo určení a taky montáž.

Vrata mají nadstandardní izolační vlastnosti, a proto jsou obzvlášť vhodné do garáží a hal. Izolovaná vrata zvýší cenu nemovitosti při případném prodeji (energetický štítek budovy) a rozhodujete na několik příštích desetiletí. Konstrukce vychází z chladírenských dveří. Zateplená vrata zajišťují úsporu energie na vytápění, takže investice do nich se vzhledem k neustále se zvyšujícím se cenám energií vrátí.

Provedení:

  • průmyslová vrata otočná dvoukřídlá
  • průmyslová vrata posuvná jednokřídlá
  • průmyslová vrata posuvná dvoukřídlá